DIAMOND CUP 2023

Usmernenia - COVID 19

Prosíme pozorne si prečítajte opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky platné pre podujatie DIAMOND CUP 2022 – Pohár primátorá mesta Hlohovec. Buďte zodpovední a berte situáciu vážne nielen kvôli svojmu zdraviu, ale aj s ohľadom na svoje okolie.

V prípade porušenia uvedených opatrení si organizátor vyhradzuje právo vykázať osobu zo súťaže bez nároku na vrátenie vstupného / štartovného.

Súťaž sa riadi podľa režimu

(upresníme 7 dní pred termínom súťaže)

OTP

Vstup možný len pre osoby:

csm_rusko_1dd741aedc

Usmernenia k noseniu rúšok

Vstup a pobyt v mieste konania súťaže bude umožnený len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál šatka). Výnimku z prekrytia majú súťažiace tanečné páry (osoby pri výkone športu) v čase konania svojej súťaže.
csm_rusko_1dd741aedc

Dezinfekcia pri vstupe

Využite dávkovače pri vstupe na dezinfekciu rúk. Rovnako v priebehu konania súťaže dodržujte odporúčané hygienické opatrenia.
csm_3b_3bad459b63

Akútne respiračné ochorenie

V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácii. Ak sa u osoby prejavia v priebehu súťaže príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto súťaže.

Organizácia športovej súťaže sa riadi covid automatom pre šport: covidsemafor.sportcenter.sk

nájdete nás

info@diamondcup.sk

+421 914 15 35 95